Beschreibung
Magisch kleurboek van Dombo met een stift met magische inkt. Geschikt voor kinderen van 3 tot 6 jaar oud. Het kleurboek is 25 bij 15 centimeter groot.
Spezifikationen
| Marke | Harlekijn |
| Farbe: | Schwarz |
| Geschlechterzielgruppe: | Unisex |
| Mindestalter: | 4 Jahre |
| Höchstalter: | 99 jaar |
| Verpackung (LxBxH): | 1,9×1,5×0,05 cm |
| Packbreite: | 1,5 cm |
| Produkt (LxBxH): | 19x15x0,5 cm |
| Batterie: | NEIN |
| Batterie im Lieferumfang enthalten: | NEIN |
| Batterieanzahl: | NEIN |
| EU-TSD-Alterswarnung: | ACHTUNG! Nicht für Kinder unter 3 Jahren geeignet |
| Kategorie | Malbücher |
| Artikelnummer | 9789052956411 |
| Artikelnummer Lieferant | 1561025B |
| Verpackung | Stück(e) |






Rezensionen
Es gibt noch keine Rezensionen.