Beschreibung
Deze noppenpuzzel heeft 9 dino puzzelstukken. De puzzelstukken zijn gemaakt van hoogwaardig kwaliteit hout, de noppen zijn van rood kunststof. Geschikt voor 3 jaar en ouder.
Spezifikationen
| Gewicht inkl. Verpackung: | 790 Gram |
| Mindestalter: | 3 Jahre |
| Verpackung (LxBxH): | 1,7x30x22,5 cm |
| Packbreite: | 30 cm |
| Produkt (LxBxH): | 1,7x30x22,5 cm |
| Produktgewicht: | 380 Gram |
| EU-TSD-Alterswarnung: | ACHTUNG! Nicht für Kinder unter 3 Jahren geeignet |
| Kategorie | Dinosaurierspielzeug |
| Artikelnummer | 0691621192573 |
| Artikelnummer Lieferant | BJ257 |
| Verpackung | Stück(e) |






Rezensionen
Es gibt noch keine Rezensionen.